Zdravá výživa
DANIELA Nový Jičín

www.zdravavyzivadaniela.cz
Havlíčkova ulice, Nový Jičín
Zdravá výživa Daniela
Služby pro Vás

Zdraví není všechno, ale bez zdraví je všechno na nic.

Právě proto nabízíme vegetariánskou alternativu obědového menu v Novém Jičíně. Uvědomujeme si vliv takového stravování na zdraví člověka, což je hnacím motorem naší práce.
V denní nabídce najdete dva druhy bezmasých a bezmléčných jídel, jejichž základem je zelenina, obiloviny a luštěniny. Jako náhradu masa používáme tofu, seitan, robi maso a jiné produkty rostlinného původu.
Nabízíme Vám chutnou čerstvou stravu bez cholesterolu, cukru, glutamátu, octa, dráždivého koření a nezdravých dochucovadel.

U nás najdete teplá jídla, polévky, zeleninové saláty, šťávy, zdravé pečivo a další sortiment zdravé výživy. Všechna nabízená jídla jsou bezmasá, vegetariánská a bez cholesterolu.

Jídla připravujeme z kvalitních surovin a chutnají jako domácí. Omezujeme smažení jídel a využíváme moderní technologii konvektomatu, kde se jídla vaří v páře.
Jako ochucovadla používáme přírodní koření, sojovou omáčku bez konzervantů, vegetu bez glutamanů. Sladké pokrmy sladíme fruktózou - ovocným cukrem, což je vhodné i pro diabetiky.
Jedno z hlavních jídel připravujeme i pro bezlepkovou dietu. Vzhledem ke skutečnosti, že naše kuchyň nepřipravuje pouze bezlepková jídla, mohou bezlepková jídla obsahovat stopy lepku.
Mnozí již objevili blahodárné účinky takové stravy.

Věděli jste, že zdravé jídlo může být velmi chutné?

www.zdravavyzivadaniela.cz